Otwarcie

Buryat-Mongolia_Pravda

Pisząc te słowa mam przyjemność otworzyć i przedstawić szerokiej publiczności  T R U D. „Trud” jest i będzie czasopismem związanym z Komunistyczną Partią Dreamlandu – jej organem prasowym, nastawionym na publikacje związane z jej działalnością. Nie będzie się jednak ograniczał do publikacji dokumentów partyjnych. Mamy nadzieję, że pojawi się tu publicystyka członków Partii – zarówna ta komentująca wydarzenia bieżące, jak i ta bardziej teoretyczna, ideowa. Znajdzie się tu także miejsce dla innych dzieł – poezji, prozy czy innych tekstów kultury.

Chcemy, żeby to czasopismo było jedną z osi, wokół której wytworzy się atmosfera prawdziwej intelektualnej swobody, rewolucyjnej awangardy na wszystkich polach – polityki, sztuki, pracy i walki klasowej. Chcemy, aby na jego łamach, w trudzie, wykuwała się stal, zbrojona stal, przy której beton będzie masą plastyczną. Tu kształtować się będzie nowy, lepszy Dreamland – demokratyczny, egalitarny, otwarty i pełen energii. Na łamach Trudu przeczytacie niebawem wszystkich wybitnych członków KPD – a jest to elektryzująca mieszanka. Radziecki, Kaufman, Karakachanow, Ingawaar i von Salvepol – prawdziwa intelektualna elita tego kraju.

Czytajcie i żądajcie więcej. Czytajcie i bądźcie gotowi. Czytajcie i bądźcie jak brzytwa.

O Autorze
Prezerwatyw Tradycja Radziecki W mikroświecie od 2005 roku. Mieszkaniec wielu krajów, w Dreamlandzie od 2016 r. Współzałożyciel KPD. Literat, heraldyk, grafik i polityk.

3 myśli na temat “Otwarcie

  1. Radziu piszący i jego energia w słowie. To będzie warte otworzenia tejże gazetki, ale czy dalszego przeczytania, to już zobaczymy, z kim Szanowne Towarzysze Komunistyczne będą pijały.

    1. Nie wiem o kim szanowny piszuja, ale Pawcio Kaligula nigdy nie pija z komuszymi mordami. One zawsze myślą, że ja im postawię, a zawsze sprzedaję im po zawyżonej cenie w tym dwukrotnie władowany podatek w produkt, aby się schlali po paru strzałach. Następnie wynajmuję walec, aby ich zrównali z ziemią, bo jedyne do czego się komuchy nadają, to do użyźniania gleby, prawda Radziu, że grunt to gleba? 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *