Szkoła w Ekorzynie

W Dreamlandzie wciąż wiele spraw należy poprawić. Na reformę czeka już od dłuższego czasu szkolnictwo. W Królestwie bowiem masy kształcone są według programów wywodzących się z XIII wieku. Dzieci nie poznają obrazu świata i rzeczywistości z naukowe punktu widzenia, lecz z punktu tradycyjnych, monarchofaszystowskich podręczników. To mentalne zacofanie widoczne jest nawet wśród dreamlandzkich elit. Oto jak wygląda typowa lekcja biologii:

drimlandzkaszkola

Komunizm oznacza więc postęp i rozwój. Komunizm jest niczym młoda, jędrna, gotowa na wszystko i żądna przygód dziewka, tymczasem monarchofaszyzm zwiotczał, postarzał się i nadal błędnie myśli, że może kogoś skusić. Te ideologiczne dogmaty można wyrazić w prostym rysunku, który Kolektyw Komunistycznej Partii Dreamlandu dedykuje Towarzyszowi Williamowi Oxlade’owi-Chamberlainowi, który nie przepada za symboliką falliczną. Być może do gustu przypadną mu waginy…

waginy

O Autorze
Vladimir von Lichtenstein Teutończyk i mieszkaniec Dreamlandu, który stara się wspierać ideę komunistyczną we Wspólnocie Korony Ebruzów. Redakcyjny rysownik.

3 myśli na temat “Szkoła w Ekorzynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *