PTR: O wynikach wyborów

Towarzyszki i Towarzysze,

Wynik przeprowadzonych wyborów na Premiera Królestwa Dreamlandu jest niewątpliwie zaskoczeniem dla wielu. Nie dla nas, członków KPD, bo my wiedzieliśmy jak bardzo potrzebna jest radykalna zmiana w Dreamlandzie. W pewnym stopniu mógł być jednak zaskoczeniem dla naszych wyborców – gdyż mogli do tej pory czuć się odizolowani i pozbawieni siły przebicia w zdominowanym przez jedną grupę ideową kraju. Dziś wiedzą już jednak, że mają głos – i jest on znaczący w skali całego kraju.

Z pewnością jest to jednak wynik zaskakujący dla naszych adwersarzy. Oto dziś rozpadły się tworzone przez nich opowiastki, że KPD jest ugrupowaniem marginalnym, że jesteśmy grupką imigrantów pozbawionych szerszego poparcia, że Dreamland jest przeznaczony do bycia krajem reakcyjnym i zacofanym. Narracja, w którą chcieli nas wepchnąć okazała się z gruntu fałszywa. Społeczeństwo powiedziało im to wprost – zmiana jest potrzebna.

Towarzyszki i Towarzysze,

Te wybory dotyczyły czegoś więcej niż tylko wyboru jednej osoby. Tym niemniej – głosy, które zostały oddane na naszą wizję, wpadły do urny pod moim nazwiskiem. I dlatego chcę wszystkim naszym wyborcom wyrazić wdzięczność za zaufanie, które okazali, nie tyko KPD jako ugrupowaniu, naszemu programowi ale również mi, jako kandydatowi na Premiera. Dziękuję.

Towarzyszki i Towarzysze,

W najbliższym czasie czeka nas powtórka tych wyborów. Pamiętajcie, że tym razem to my jesteśmy na fali wznoszącej. Pokazaliśmy swoją siłę. Nasze zwycięstwo jest praktycznie na wyciągniecie ręki. Dlatego też apeluję do wszystkich obywateli – dajcie szansę programowi prawdziwej zmiany. Zmiany, a nie drobnych korekt tego, co widzieliśmy przez ostatnie kilka miesięcy rządów von Witta.

Oddajcie głos za zmianą, oddajcie głos na KPD!

O Autorze
Prezerwatyw Tradycja Radziecki W mikroświecie od 2005 roku. Mieszkaniec wielu krajów, w Dreamlandzie od 2016 r. Współzałożyciel KPD. Literat, heraldyk, grafik i polityk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *