Radziecki: Podziękowania powyborcze

Jesteśmy już po ogłoszeniu wyników drugiej tury wyborów na Premiera Królestwa Dreamlandu, w których po równej walce (15 do 13 głosów) Daniel von Witt (KPA) wygrał z kandydatem Komunistycznej Partii Dreamlandu – tow. Prezerwatywem Tradycją Radzieckim. Poniżej oświadczenie wygłoszone przez kandydata KPD.

Z tego miejsca chciałbym podziękować za wszystkie głosy oddane na moją kandydaturę i na KPD. Wynik był bardzo dobry – szczególnie, jak na kandydata „multipaszportowych sezonowców”. Bardzo się cieszę z wysokiej frekwencji – choc podawany procent wydaje się niski, to porównując to do poprzednich wyborów, jak i do obecnej liczby udzielających się aktywny obywateli nie mam wątpliwości, że ten wynik jest wyjątkowo dobry.

Walka była wyrównana – i wynik oznacza, że kraj nie jest tak jednomyślny i nastawiony na twardogłowy autokratyzm jak chcieliby tego nasi konserwatyści. Dreamland się zmienił – i nadal się zmienia. Zadaniem polityków i administracji państwa jest za tą zmianą nadążać – i zmieniać kraj w równym tempie. KPD chce i będzie w tym procesie uczestniczyć.

Klub Polityczny św. Augustyna i tow. von Witt wygrali wybory – czego im gratuluję. Oczekujemy, że wykażą się się odpowiedzialnością – i po zakończeniu wyborczego gwaru zrezygnują z destrukcyjnej części swoich zapowiedzi, tak jak ostatnio zrezygnowali z idei pozbawienia części obywateli prawa do zasiadania w Parlamencie. Muszą zdawać sobie sprawę, że mandat, którym zostali obdarzeni, nie jest mandatem jednoznacznym. Dlatego też życzę im rozwagi i umiaru.

KPD będzie kolejnemu rządowi von Witta się przyglądać i kontrolować jego poczynania. Mimo świetnego wyniku nie osiądziemy na laurach – nasze zadanie to wspierać i chronić kraj przed niebezpiecznymi ideami. Mam nadzieję, że nasza praca przez najbliższe miesiące zyska nam uznanie i poparcie jeszcze większej liczby obywateli – i że KPD w następnych wyborach odwróci szale wagi. Jeżeli nawet jesteśmy „sezonowcami” (a kto nie jest w naszym świecie), to nasz sezon się jeszcze nie skończył.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim wyborcom, szczególnie tym, którzy zdecydowali się zaufać mojej osobie.

Wandosławię!

O Autorze
Prezerwatyw Tradycja Radziecki W mikroświecie od 2005 roku. Mieszkaniec wielu krajów, w Dreamlandzie od 2016 r. Współzałożyciel KPD. Literat, heraldyk, grafik i polityk.

Jedna myśl na temat “Radziecki: Podziękowania powyborcze

  1. Tow. von Wittowi należą się gratulacje za zwycięstwo. Wam, Towarzyszu Radziecki, i ogólnie całej Partii gratulacje za świetny wynik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *