#CzerwonyProtest w Dreamlandzie

Stoimy w obliczu otwartej próby ograniczenia wolności politycznej przez premiera Dreamlandu, który usiłuje okrężną drogą doprowadzić do uniemożliwienia działania Komunistycznej Partii Dreamlandu. Wprowadzając do projektu Kodeksu Karnego przepis zakazujący stosowania symboli komunistycznych premier Witt próbuje zdelegalizować jedyną zorganizowaną opozycję.

W dniu wczorajszym członkowie KPD rozpoczęli, z inicjatywy tow. Torkana Ingawaara, #CzerwonyProtest, akcję pod hasłem „Pokaż doktorowi, że czerwone jest piękne!”. W ramach protestu przeciwko działaniom premiera Witta w awatarach bądź podpisach pojawiły się czerwone gwiazdy, symbolizujące brak zgody na takie działania. Do protestu przyłączyli się już liczni goście zza granicy.

Premier Witt spotkał się też z oporem i sprzeciwem we własnym obozie politycznym. Przeciwko tak sformułowanemu prawu wypowiedział się Minister Spraw Zagranicznych – Christian von Kluck. Pozostali członkowie Klubu Politycznego św. Augustyna, zaplecza Premiera Witta, milczą w tej sprawie.


gwiazdaDołącz do #CzerwonegoProtestu – nieważne, że nie jesteś komunistą, że jesteś monarchistą czy demokratą. Ta sprawa, sprawa ograniczania wolności politycznych dotyczy wszystkich. O wsparcie prosimy także zagranicznych gości w Dreamlandzie.

Dodaj do swojego profilu w Dreamlandzie – jako awatar bądź obrazek w podpisie – czerwoną gwiazdkę na znak solidarności z protestem. Pomóżcie nam obronić wolność działalności politycznej.

O Autorze
Prezerwatyw Tradycja Radziecki W mikroświecie od 2005 roku. Mieszkaniec wielu krajów, w Dreamlandzie od 2016 r. Współzałożyciel KPD. Literat, heraldyk, grafik i polityk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *