A mógł zabić

Arkadiusz Karbiak, bardziej znany jako Paweł Zanik, wrócił na forum Królestwa Dreamlandu. W swoim stylu. O trzeciej w nocy. Wzuł się przez zsyp na węgiel niczym niecierpliwy penis w nieprzygotowaną kuciapę.

karbiak

Wszyscy spali.  Słabe światło paliło się jedynie w pokoju dobrego króla Edwarda, który oglądał film o smutnym stworzeniu, które miało problem z tożsamością i unikało autostrad.

zjebany-stwor

Gość wniósł swój sprzęt. W ciemności rozłożył narzędzia. Komplet lancetów, wiertarkę udarową, pilnik, piłkę do metalu, tasak, zestaw narzędzi do trepanacji czaszki. Założył kastet. Podszedł do najbliżej śpiącego. Ściągnięta kołdra, dupa na wierzchu. Łatwy cel.

Stał i patrzył. Miał wszystkich w zasięgu młotka.

Zamiast tego włączył światło, ściągnął kominiarkę i rozdarł japę na cały regulator.

OPM! KOŚCIŃSKI! DE BROLLE! KOŚCIŃSKI! PTR! KOMUCHY! KATOLICY! KOMUCHY! ZŁAMANE CHUJE! KORYTO! KURWA BÓL!

Po czym stanął nad leżącym w śpiworze lordem Radzieckim, ściągnął spodnie i zaczął strzepywać bursztynowe krople moczu. Nawet nie sobie, tylko Radzieckiemu, który przed snem wypił mocną herbatę, a teraz zdziwiony patrzył, jak tamten szarpie mu kutasa.

TY ZAKOMPLEKSIONY GRUBASIE! TY SŁONINO! TE DOTACJO BRUKSELSKA! TY TRZECIA GENERACJO PRAW CZŁOWIEKA!

Tylko tyle. A mógł przecież zabić.

Mógł pohańbić. Mógł opublikować osławione akta Piotra K. Mógł spuścić gęstą charę na czoło Auksencjusza. Mógł rozdeptać, wbić w ziemię, zarazić czymś.

A zwyzywał od grubasów.

Pojebało? Wcale nie. Karbi już tak ma.

Po wszystkim zamknął się w toalecie. Rano został znaleziony przez okrutnego Moderatora, który miał okazję użyć paralizatora doodbytniczego.

karbi3

 

Powtórzę: mógł zabić. Wybrał samoosranie się. Czy Karbi otrzyma piąta szansę?

Redakcja Trudu od tygodni realizuje projekt pedagogiczny Nowy Gorszy Karbi. Korzystamy ze środków unijnych. Resocjalizujemy przez demoralizację. Przeanielamy przez grillowanie. Robimy z niego Samoświadomego Misiożelka.

Czy w obliczu pełzającego senankuryzmu nie powinniśmy się zastanowić nad rehabilitacją całkiem już przecież oswojonego Karbiego?

Freedom for Karbi / Freiheit für Karbi / Wolność dla Karbiego

O Autorze
Angus Kaufman obywatel Dreamlandu, przedstawiciel brutalizmu pornorealistycznego; zwykły cwel, choć zarazem cichy tytan pracy

5 myśli na temat “A mógł zabić

  1. Hey there just wanted to give you a quick heads up. The words in your post seem to be running off the screen in Chrome.
    I’m not sure if this is a format issue or something to do
    with internet browser compatibility but I figured I’d post to let
    you know. The style and design look great though!

    Hope you get the problem fixed soon. Many thanks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *