Niech pieje z nudów senny kur odc. 3

Po niepowodzeniu publicznego naboru na Dyrektora Biblioteki św. Róży, minister van Koller rozpoczął z desperacji bardziej konkretne, personalnie ukierunkowane poszukiwania. Zrobił to w trybie castingu. Wytypował dwie osoby, którym wysłał propozycję objęcia funkcji (zapewne zawierając te same komplementy).

Jedyne czego minister zapomniał w ofercie wspomnieć, to fakt, że rekrutacja odbyła się w trybie kto pierwszy ten lepszy. Stąd też już po 30 minutach od pierwotnego wysłania propozycji mieliśmy powołanego Dyrektora (gratulujemy!). Druga rekrutowana osoba nie została o tym poinformowana, jednak minister nie ma sobie nic do zarzucenia – w końcu w ciągu tej pół godziny nie odpowiedziała na grzeczną ofertę.

Jak się dowiedzieliśmy, Minister nie czuje urazy za zignorowanie swojej propozycji i brak odpowiedzi w terminie 30 minut. Zamiast tego zaprasza na pojednawczego penisa.


Kapitan Karbiak znowu nadaje. W ostatnich dniach już co najmniej czterokrotnie przypuścił szturm na granice Dreamlandu. Bezlitosne władze nie wahały się jedak z interwencją i za każdym razem nasz ulubiony psychopata trafiał do klatki po celnym strzale strzykawką usypiającą. Mnożenie iteracji musi stawać się dla naszego bohatera dość nużące – biorąc pod uwagę spadającą inwencję w doborze personaliów.

Desperacja zwierzaka rozczuliła niektórych Dreamlandczyków – przede wszystkim Angusa Kaufmana, który ponownie podjął się akcji na rzecz Karbiaka. Podobno ma nawet nakręcić film dokumentalny, który walkę o wolność będzie ilustrował – roboczy tytuł to „Uwolnić orka”. Kaufmana poparł m.in. Torkan Ingawaar, który wręcz zaoferował utworzenie zamkniętego akwenu w jednym ze skytyjskich fiordów, gdzie można by obserwować Karbiaka w stanie dzikim. Takoż Vladimir Iwanowicz jest zainteresowany zjawiskiem, licząc na możliwość studiowania tej ciągłej i wielokrotnej reinkarnacji. Według niego Karbiak może być specyficzna formą bodhisattwy, w sanskrycie nazywany „Promiennym Pryszczem na Tyłku”.

Póki co apele pozostały bez odpowiedzi władz najwyższych. Można jednak obserwować, że za każdym ponownym wcieleniem Karbiaka premierowi Wittowi strzela kolejna żyłka na skroni.


Po fiasku jakim okazał się rządowy konkurs na pean nt. Najdoskonalszego Ustroju Świata™ można było się spodziewać posuchy w zakresie kreatywnych konkursów. A jednak! 男根 Daimyo Vlad postanowił przeszczepić na grunt Dreamlandu swoje zainteresowanie 一本 Ipponem, czyli 腐ったジャガイモの国 – tzw. Krajem Więdnącej Wiśni. Dlatego  konkurs dotyczący wierszy układanych przed popełnieniem 近親相姦 kamikadze, czyli 尻ファック hokkaido. Nazwa pochodzi od gatunku 馬のたわごと – dyni, która ma podobny kształt jak wspomniane formy literackie.

Konkurs, wbrew przewidywaniom, już zebrał licznych uczestników. 陰茎 Sahib Mat Max zainicjował dziełem o grafikach z Sarmacji. Potem dołączyli Radziecki, Medycejski, Butodziej, Kaufman, Ingawaar… a to dopiero początek konkursu. Na pewno dzieł będzie jeszcze więcej, a słowami premiera Witta zagwarantowano im dożywotnią rezydencję w Bibliotece śwc. Róży. Trud oczywiście zachęca do udziału i オフファック Konnichiuaua!


O Autorze
Prezerwatyw Tradycja Radziecki W mikroświecie od 2005 roku. Mieszkaniec wielu krajów, w Dreamlandzie od 2016 r. Współzałożyciel KPD. Literat, heraldyk, grafik i polityk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *